DR. M. EMRE ÇAMLIBEL
YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş’de Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. M. Emre Çamlıbel inşaat mühendisliği diplomasını Yıldız Teknik Üniversitesinden alıp yüksek lisansını ABD Boston’daki Massachusetts Institute of Technology’de tamamlamıştır. Çamlıbel’in; Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, enerji verimliliği ve tasarrufu, enerji sistemleri, sürdürülebilirlik, karbon ticareti, finansmanı ve uygulamaları konularında doktorası bulunmaktadır. Çalışma hayatına 1992 yılında STFA’da inşaat mühendisi olarak başlayan Dr. M. Emre Çamlıbel, daha sonra ABD Boston’da Kennedy&Rossi Inc. ve Walsh Brothers Inc. şirketlerinde proje mühendisliği ve müdürlük yapmıştır. 1998’den itibaren Soyak İnşaatta Genel Müdür Asistanı olarak, ardından Soyak Holding’de Proje Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmıştır. 2001 - 2008 yılları arasında ise Soyak Yapı’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi ardından da Soyak Holding’de CEO olarak görev yapmıştır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki birçok şirkette yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Dr. M. Emre Çamlıbel İNDER Yönetim Kurulu Üyesidir. Gayrimenkul sektörü başta olmak üzere proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında yurt içi ve yurt dışında 25 yıldan fazla deneyim sahibidir. Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olup, MIT, Columbia, Berkeley, UTSA, Oxford ve VGTU’de misafir öğretim görevlisi olarak dersler vermektedir.

MEHMET ALİ ERGİN
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ


Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü’nden mezun olup, devamında İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gayrimenkul Geliştirme Bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamış ve tez çalışmasını yürütmektedir. Ergin, yatırım modeli geliştirme ve ekonometri alanındaki çalışmalarda uzmanlaşmıştır. Eğitim hayatı sırasında gayrimenkul sektörüne adım atan ve bugüne değin farklı birçok projede imzası bulunan Ergin, 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Türkiye’nin muhtelif kentlerinde konut, perakende, konaklama ve sanayi kullanımlarına yönelik gayrimenkul yatırım projelerinde yatırım modellemesi, kaynak geliştirme, fizibilite ve finansal analiz danışmanlığı vermiştir. Mehmet Ali Ergin halihazırda Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) üyesidir. KONUTDER ve GYODER üyesi geliştiricileri İle farklı kullanım amaçlarına yönelik gayrimenkul yatırım projeleri geliştirilmesi konusunda da yatırım danışmanlığı vermektedir.

CANER BİNGÖL
YÖNETİM KURULU ÜYESİ


Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezunu Caner Bingöl; aynı fakültede Şehir Planlama Bölümü’nde çift lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetten sonra; Ensar İnşaat, Mimarlık, Planlama, Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi’ni kurmuştur. Planlama ve mimari proje çalışmalarına ek olarak inşaat ve gayrimenkul geliştirme projeleri ile de sektörde yer almıştır. Bingöl, gayrimenkul sektöründe bugüne değin 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Caner Bingöl halihazırda Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği(GYODER) üyesidir. Türkiye genelinde birçok büyükşehirde planlama çalışmalarını yürütmüştür ve GYODER ile KONUTDER üyesi markalı konut üreticileri ile çalışılmakta olup çeşitli alanlarda karma projeler geliştirmektedir. Caner Bingöl, kamu kurumlarına yatırım projeleri için danışmanlık desteği de vermiştir.

HASAN BAYHAN
GENEL MÜDÜR


Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde Almanca eğitimini tamamlamış, Washington College’da değişim programını ve Amerikan Ticaret Odası’nda staj programını bitirmiş ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına PricewaterhouseCoopers Denetim ve Danışmanlık bölümünde başlayan Bayhan, burada Borsa İstanbul’da işlem gören farklı sektörlerden birçok şirkete finansal danışmanlık ve denetim hizmeti vermiştir. Ardından, Fortune 500 sıralamasında 160.sırada olan Bunge’nin Türkiye ofisinde Finansal Analist olarak çalışmıştır. 2010-2015 yılları arasında Global Menkul Değerler’de reel sektör hisselerinden ve fonlarından sorumlu Bölüm Başkanı olarak görev almıştır. SPK İleri Düzey, Türev Araçlar ve Konut Değerleme lisanslarına sahiptir. Ekonomist, Fortune ve Para dergilerinde çok sayıda yazısı çıkmış bulunan Bayhan; düzenli olarak CNBCe ve Bloomberg HT yayınlarına çıkmıştır ve çıkmaktadır. Ayrıca, Boğaziçi Üniversitesi Finansal Mühendislik Yüksek Lisans Programı’nda ders vermektedir.