DR. M. EMRE ÇAMLIBEL
YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş’de Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. M. Emre Çamlıbel inşaat mühendisliği diplomasını Yıldız Teknik Üniversitesinden alıp yüksek lisansını ABD Boston’daki Massachusetts Institute of Technology’de tamamlamıştır. Çamlıbel’in; Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, enerji verimliliği ve tasarrufu, enerji sistemleri, sürdürülebilirlik, karbon ticareti, finansmanı ve uygulamaları konularında doktorası bulunmaktadır. Çalışma hayatına 1992 yılında STFA’da inşaat mühendisi olarak başlayan Dr. M. Emre Çamlıbel, daha sonra ABD Boston’da Kennedy&Rossi Inc. ve Walsh Brothers Inc. şirketlerinde proje mühendisliği ve müdürlük yapmıştır. 1998’den itibaren Soyak İnşaatta Genel Müdür Asistanı olarak, ardından Soyak Holding’de Proje Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmıştır. 2001 - 2008 yılları arasında ise Soyak Yapı’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi ardından da Soyak Holding’de CEO olarak görev yapmıştır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki birçok şirkette yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Dr. M. Emre Çamlıbel İNDER Yönetim Kurulu Üyesidir. Gayrimenkul sektörü başta olmak üzere proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında yurt içi ve yurt dışında 25 yıldan fazla deneyim sahibidir. Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olup, MIT, Columbia, Berkeley, UTSA, Oxford ve VGTU’de misafir öğretim görevlisi olarak dersler vermektedir.

MEHMET ALİ ERGİN
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ


Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş’de Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İTÜ’de Yüksek Lisansını “Gayrimenkul Yatırım Fonlarının Geliştirme Sektörüne Etkileri” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır. Ergin, yatırım modeli geliştirme ve ekonometri alanındaki çalışmalarda uzmanlaşmıştır. Eğitim hayatı sırasında gayrimenkul sektörüne adım atan ve bugüne değin birçok farklı projede imzası bulunan Ergin, 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Şu an 350 milyon TL büyüklüğünde 5 adet gayrimenkul yatırım fonu ve 1 adet girişim sermayesi fonunun da Kurucusu ve Yöneticisidir. Türkiye’nin muhtelif kentlerinde konut, perakende, konaklama ve sanayi kullanımlarına yönelik gayrimenkul yatırım projelerinde yatırım modellemesi, kaynak geliştirme, fizibilite ve finansal analiz danışmanlığı vermiştir. 

CANER BİNGÖL
YÖNETİM KURULU ÜYESİ


Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezunu Caner Bingöl; aynı fakültede Şehir Planlama Bölümü’nde çift lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetten sonra; Ensar İnşaat, Mimarlık, Planlama, Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi’ni kurmuştur. Planlama ve mimari proje çalışmalarına ek olarak inşaat ve gayrimenkul geliştirme projeleri ile de sektörde yer almıştır. Bingöl, gayrimenkul sektöründe bugüne değin 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Türkiye genelinde birçok büyükşehirde planlama çalışmalarını yürütmüştür ve GYODER ile KONUTDER üyesi markalı konut üreticileri ile çalışılmakta olup çeşitli alanlarda karma projeler geliştirmektedir. Caner Bingöl, kamu kurumlarına yatırım projeleri için danışmanlık desteği de vermiştir.

ALİM TELCİ
GENEL MÜDÜR | YÖNETİM KURULU ÜYESİ


2019 yılı Mart ayından beri Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Alim Telci Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra The American University, Washington D.C. Kogod College of Business Administration’da Finans alanında MBA yapmıştır. Meslek hayatına 1993 yılında Bank Ekspres’te Yönetici Adayı olarak başlayan TELCİ, daha sonra Sabancı Holding, Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş., UB Ulusal Yatırım ve Raymond James Securities’de Yönetici olarak çalışmıştır. Ak Portföy Yönetimi A.Ş.’de Varlık Yönetimi Bölümünde Direktör ve Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Araştırma Bölümü’nde de Direktör olarak görev yapmış olan Alim Telci, 2007 – 2009 yılları arasında Unicorn Capital’de Araştırma Grup Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı, Varlık Yönetimi Grup Başkanı, Stratejist ve Genel Müdür Vekili olarak birçok görev almıştır. Ocak  – Haziran 2011 döneminde kısa bir süre Halk Yatırım Varlık Yönetimi Birimi’nde Direktör olarak görev aldıktan sonra Alim TELCİ, grup içinde yeni kurulan Halk Portföy Yönetimi A.Ş.’de Kurucu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış ve bu görevini şirketin Ocak 2019’da Ziraat Portföy tarafından satın alınmasına kadar sürdürmüştür. Alim TELCİ aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da dersler vermektedir.

OZAN YENİÇERİ
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI


Ozan Yeniçeri Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’ndeki lisan eğitimi ardından yüksek lisansını İngiltere Coventry Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatında sigorta brokerliği alanında başlayan Ozan Yeniçeri, Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde Consumer Projects departmanında özelleştirilmiş sigorta ürünlerinin geliştirilmesi ve kurumsal müşterilerin sigorta satış operasyonlarının yürütülmesini sağlamıştır. 2008-2013 yılları arasında Ak Portföy Yönetimi’nde Uluslararası Fonlar, İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama bölümünde Lüksemburg’ta kurulu SICAV fonlarının satış ve pazarlaması başta olmak üzere kollektif yatırım ürünlerinin geliştirilmesi, satışı ve pazarlamasından sorumlu olarak görev yapmıştır. Haziran 2012’de Ak Portföy’deki görevi sırasında dönemin en büyük fon transferinin gerçekleştirilmesinde görev almış ve 300mn USD tutarında emeklilik fonu portföyünün (dönemin toplam emeklilik fon sektör büyüklüğünün %4’ü) yönetiminin devralınması sürecini koordine etmiştir. 2013-2017 yılları arasında QNB Finans Yatırım bünyesinde Uluslararası Kurumsal Satış bölümünde yerli portföy yönetim şirketlerinde sorumlu olarak çalışmış ve bu dönemde Borsa İstanbul kolokasyon merkezini kullanan ilk HFT yatırımcılarından birinin faaliyetlerinden sorumlu olarak görev yapmıştır. Şubat 2019’dan bu yana Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Porföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktatır. Ozan Yeniçeri, SPK Düzey 3 lisansı, SPK Türev lisansı ve OTAS Borsa Üye Temsilcisi lisansına sahiptir.