DR. M. EMRE ÇAMLIBEL
YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş’de Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. M. Emre Çamlıbel inşaat mühendisliği diplomasını Yıldız Teknik Üniversitesinden alıp yüksek lisansını ABD Boston’daki Massachusetts Institute of Technology’de tamamlamıştır. Çamlıbel’in; Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, enerji verimliliği ve tasarrufu, enerji sistemleri, sürdürülebilirlik, karbon ticareti, finansmanı ve uygulamaları konularında doktorası bulunmaktadır. Çalışma hayatına 1992 yılında STFA’da inşaat mühendisi olarak başlayan Dr. M. Emre Çamlıbel, daha sonra ABD Boston’da Kennedy&Rossi Inc. ve Walsh Brothers Inc. şirketlerinde proje mühendisliği ve müdürlük yapmıştır. 1998’den itibaren Soyak İnşaatta Genel Müdür Asistanı olarak, ardından Soyak Holding’de Proje Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmıştır. 2001 - 2008 yılları arasında ise Soyak Yapı’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi ardından da 2016 ya kadar Soyak Holding’de CEO olarak görev yapmıştır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki birçok şirkette yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Gayrimenkul sektörü başta olmak üzere proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında yurt içi ve yurt dışında 30 yıl deneyim sahibidir. Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi, VGTU’da Doçent Öğretim görevlisi, MIT ve Columbia’da periyodik misafir eğitmen olarak enerji ve gayrimenkul alanlarında dersler vermektedir, uluslararası yayınlanmış makale ve kitap bölümleri vardır.

MEHMET ALİ ERGİN
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ


Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş’de Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İTÜ’de Yüksek Lisansını “Gayrimenkul Yatırım Fonlarının Geliştirme Sektörüne Etkileri” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır. Ergin, yatırım modeli geliştirme ve ekonometri alanındaki çalışmalarda uzmanlaşmıştır. Eğitim hayatı sırasında gayrimenkul sektörüne adım atan ve bugüne değin birçok farklı projede imzası bulunan Ergin, 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Şu an 350 milyon TL büyüklüğünde 5 adet gayrimenkul yatırım fonu ve 1 adet girişim sermayesi fonunun da Kurucusu ve Yöneticisidir. Türkiye’nin muhtelif kentlerinde konut, perakende, konaklama ve sanayi kullanımlarına yönelik gayrimenkul yatırım projelerinde yatırım modellemesi, kaynak geliştirme, fizibilite ve finansal analiz danışmanlığı vermiştir. 

CANER BİNGÖL
YÖNETİM KURULU ÜYESİ


Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezunu Caner Bingöl; aynı fakültede Şehir Planlama Bölümü’nde çift lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetten sonra; Ensar İnşaat, Mimarlık, Planlama, Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi’ni kurmuştur. Planlama ve mimari proje çalışmalarına ek olarak inşaat ve gayrimenkul geliştirme projeleri ile de sektörde yer almıştır. Bingöl, gayrimenkul sektöründe bugüne değin 310.000 m2 ticari gayrimenkul, 600.000 m2 konut ve 6 milyon m2 arazi geliştirme projelerini yönetmiştir. Türkiye genelinde birçok büyükşehirde planlama çalışmalarını yürütmüştür ve GYODER ile KONUTDER üyesi markalı konut üreticileri ile çalışılmakta olup çeşitli alanlarda karma projeler geliştirmektedir. Caner Bingöl, kamu kurumlarına yatırım projeleri için danışmanlık desteği de vermiştir.

ALİM TELCİ
GENEL MÜDÜR | YÖNETİM KURULU ÜYESİ


2019 yılı Mart ayından beri Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Alim Telci Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra The American University, Washington D.C. Kogod College of Business Administration’da Finans alanında MBA yapmıştır. Meslek hayatına 1993 yılında Bank Ekspres’te Yönetici Adayı olarak başlayan TELCİ, daha sonra Sabancı Holding, Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş., UB Ulusal Yatırım ve Raymond James Securities’de Yönetici olarak çalışmıştır. Ak Portföy Yönetimi A.Ş.’de Varlık Yönetimi Bölümünde Direktör ve Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Araştırma Bölümü’nde de Direktör olarak görev yapmış olan Alim Telci, 2007 – 2009 yılları arasında Unicorn Capital’de Araştırma Grup Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı, Varlık Yönetimi Grup Başkanı, Stratejist ve Genel Müdür Vekili olarak birçok görev almıştır. Ocak  – Haziran 2011 döneminde kısa bir süre Halk Yatırım Varlık Yönetimi Birimi’nde Direktör olarak görev aldıktan sonra Alim TELCİ, grup içinde yeni kurulan Halk Portföy Yönetimi A.Ş.’de Kurucu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış ve bu görevini şirketin Ocak 2019’da Ziraat Portföy tarafından satın alınmasına kadar sürdürmüştür. Alim TELCİ aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da dersler vermektedir.

KUBİLAY ÖZALP
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI


İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Kubilay Özalp, çalışma hayatına Demirbank Hazine Müdürlüğü Bölümü’nde Yönetici Adayı olarak başlamıştır. Daha sonra ABD New York’ta Zicklin Business School’da Finans ve Yatırımlar dalında MBA derecesini tamamlayarak yurda dönmüş ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Hazine Müdürlüğü Bölümü Sabit Getiri Masası’nda Yönetici olarak çalışmaya başlamıştır. 2004 yılında Yapı Kredi Portföy Emeklilik Fonları Bölümü’nde Direktör olarak görev alan Özalp, 2010 yılında Alternatif Yatırım Ürünleri Grup Müdürlüğü pozisyonunu üstlenmiştir. 2015 yılında Tacirler Portföy’ün kuruluşunda Portföy Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldıktan sonra, 2020 yılından beri Re-Pie Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.