Hakkında

 

Son yıllarda ülke ekonomisinde yaşanan dalgalanmalar ve gayrimenkulün bazı alt alanlarında oluşan arz fazlası yeni projelerin geliştirilmesini yavaşlatmış, finansal olarak stres altındaki maliklerin satışa sunduğu kimi mülkler, yeniden inşa değerinin altına inmiştir. Fonumuz, yaptırdığı bağımsız değerleme raporlarında takdir edilen değerin ve yeniden inşaa değerinin altındaki konut başta olmak üzere muhtelif mülklere yatırım yapmaktadır. Fonun hedefi, enflasyon ile artan inşaa maliyetleri ile arz daralması sonucu yeni projeler geliştirildiğinde oluşacak yeni konut fiyatları seviyesinden çıkış yaparak değer artış kazancı sağlamak ve bu süreçte konutları kiraya vererek getiriyi artırmaktır.

 

Fiba Portföy Yönetimi Re-Pie Gayrimenkul Yatırım Fonu detaylı bilgileri için yatırımcı sunumunu, iç tüzüğü, ihraç belgesini, fon performans raporlarını ve bağımsız denetim raporlarını inceleyiniz.

 

Fona katılmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen [email protected] veya 0212 286 30 52 numaralı telefondan irtibata geçiniz.