Re-Pie, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı bir portföy yönetimi şirketidir. Menkul Kıymet Fonları, DPM, emeklilik fonları ve alternatif yatırım fonları kurmak ve yönetmek üzere yetkilendirilmiş geniş kapsamlı portföy yönetim şirketidir.

İlk lisansını Gayrimenkul Yatırım Fonları kurmak ve yönetmek üzere almıştır., İlerleyen süreçte lisansını Girişim Sermayesi Yatırım Fonları ve tam portföy yönetimine genişletmiştir. Türkiye’de faaliyet izni almış ilk gayrimenkul ve girişim sermayesi portföy yönetimi şirketi unvanına sahiptir.

Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. faaliyete başladığı 2015 yılından itibaren gayrimenkulün alt sektörlerine yatırım yapan on iki adet, yüksek teknoloji şirketlerine yatırım yapan on adet girişim sermayesi yatırım fonu kurmuştur. Ayrıca Qinvest Portföy ve Fiba Portföy tarafından kurulan gayrimenkul yatırım fonlarının, Fiba Emeklilik ile ortak kurulan Emeklilik Fonu’nun ve yine Fiba Portföy ile ortak kurulan Finberg Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nun yönetimini üstlenmiştir.

Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. güçlü sermaye yapısı ve yatırımcı memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla farkını ortaya koymuştur.