Novada Akhisar GYF

Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Portföy Yönetimi A.Ş. Novada Akhisar Gayrimenkul Yatırım Fonu stratejisi münhasıran Manisa ilinde yer alan Novada Akhisar Organize Ticaret Birimine yatırım yaparak elde edilecek kira gelirleri üzerinden yatırımcılara düzenli ve artan oranda temettü ödemektir.

 

Yatırımcılara daha verimli temettü ödemesi yapabilmesi amacıyla, hizmet kalitesi (organize ticaret biriminde tüketici nezdinde değer gören markaların yer alması) muhafaza edilmek kaydıyla, kiralanabilir alan artışı, metrekare başına kira fiyatı artışı, daha yüksek doluluk oranları ve azalan birim maliyet işletme giderleri hedeflenmektedir.

 

Re-Pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Novada Akhisar Gayrimenkul Yatırım Fonu detaylı bilgileri için yatırımcı sunumunu, iç tüzüğü, ihraç belgesini, fon performans raporlarını ve bağımsız denetim raporlarını inceleyiniz.

 

Fona katılmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen info@re-pie.com veya 0212 286 30 52 numaralı telefondan irtibata geçiniz.