ARF

ARF

ABOUT

Fonun ilk aşamada ARF BIO Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. şirketine, ileriki dönemlerde ise farklı şirketlere yatırım yapması hedefleniyor.

Fon; halka açık olmayan, büyüme potansiyeli yüksek, mali yapısını kuvvetlendirmesi gereken, devlet garantisi altında yenilenebilir enerji yatırım ve hizmetlerini ge..Read more

Fonun ilk aşamada ARF BIO Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. şirketine, ileriki dönemlerde ise farklı şirketlere yatırım yapması hedefleniyor.

Fon; halka açık olmayan, büyüme potansiyeli yüksek, mali yapısını kuvvetlendirmesi gereken, devlet garantisi altında yenilenebilir enerji yatırım ve hizmetlerini gerçekleştirmek üzere kurulan anonim ve limited şirketlere sermaye aktarımı veya pay devri yoluyla ortak olmayı amaçlıyor. Ayrıca bu girişim şirketlerinin kurucusu olmayı ya da tespit ettiği girişimciler ile ortak girişim şirketi kurup yönetmeyi de hedefliyor.

Sadece Sermaye Piyasası Kurulu’nun III-52.3 Sayılı Gayrimenkul Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliği’nde tanımlanan girişim şirketlerine sermaye yatırımı yapan fon; yurt dışında bu amaçla kurulan kolektif kuruluşlara da doğrudan yatırım imkânı sunabiliyor. Burada fonun yatırımları sonucunda ortaya çıkabilecek riskler, anapara miktarı ile sınırlandırılıyor.

Fon hakkında daha detaylı bilgi almak için info@re-pie.com e-posta adresinden veya 0212 286 30 52 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Comparative Return

DEPOSIT
BİST100
Gold
USD
ARF ARF
BUSHS