Portföy Şirketlerimiz

Portföy Şirketlerimiz

Arvis Oyun Yazılım A.Ş.
Arvis Oyun Yazılım A.Ş. Digital Oyun Geliştirici

Arvis Oyun Yazılım A.Ş.’ nin %100’üne sahip olan Kanada merkezli Jeux Arvis Inc./Arvis Games Inc. şirketi operasyonlarına, İstanbul’da 2019 yılında kurdukları Arvis Games başlayarak oyun sektörüne giriş yapmıştır.

Skysens
Skysens IoT Teknoloji Sağlayıcısı

Skysens, 2015 yılında kurulmuş ve endüstri odaklı kablosuz IoT çözümlerine odaklanmış bir teknoloji şirketidir.

Zebra Elektronik A.Ş.
Zebra Elektronik A.Ş.

Türkiye’nin Öncü Şarj İstasyon Ağı Voltrun, 2016 yılında Zebra Elektronik çatısı altında faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne e-mobilite ekosisteminin tüm katmanlarına çözümler üretmeye odaklanmış Voltrun Enerji A.Ş, elektrikli araç şarj istasyon ağ operatörlüğü ile Türkiye’nin mobilite sistemine kalıcı çözümler getirmektedir.

Sıfır emisyon, sıfır karbon hedefi ile Türkiye genelinde, her gün artan şarj noktaları ile elektrikli araç sürücülerine kesintisiz bir şarj deneyimi sunmaktadır.

İnofab Sağlık Teknolojileri A.Ş.
İnofab Sağlık Teknolojileri A.Ş. Sağlık Ürünleri Geliştiricisi

ODTÜ Teknokent’te girişimciler Merthan Öztürk ve Kerem Yaşar tarafından kurulan İnofab, Spirohome markası adı altında sağlık ürünleri geliştirmektedir. Inofab Health, Spirohome kişisel spirometre ve Spirocloud uzaktan takip çözümlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Musixen
Musixen Dijital Müzik ve Eğlence Platformu

Musixen, global tüm içerik platformlarından farklı olarak müziği ve sahne sanatlarını merkezine koyarak, sadece müzik ve eğlence sektörü ile ilgili içerikler sunan ve sektördeki alışkanlıkları değiştirmek üzerine geliştirilmiş bir “Canlı Performans” platform hizmeti vermektedir.

Arf Bio Yenilenebilir Enerji A.Ş.
Arf Bio Yenilenebilir Enerji A.Ş. Yenilenebilir Enerji

Arf Bio, ülkemizin enerji ihtiyacına yenilenebilir enerji üretimi ile katkıda bulunmak ve organik tarım için kaliteli ürünleri, dünyanın dört bir yanına sunmak için yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Izmir Ödemiş’ te yer alan 4,8mW büyüklüğündeki biyogaz tesisiyle faaliyet gösteren Arf Bio, elektrik üretiminin yanı sıra kati ve sıvı organomineral gübre üretimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca, bu üretim aşamalarında bertaraf ettigi karbon salınımlarına ilişkin Gold Standard’tan elde ettigi karbon sertifikalarıyla da ikinci el karbon piyasasında sertifikalarını satabilmektedir.

HST Tarım A.Ş.
HST Tarım A.Ş. Tarım Teknoloji Girişimi

HST Tarım, çiftçilik ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük ölçekli üreticilerin tohum, yem ve gübre gibi tüm tarım ve hayvancılık girdilerine uygun fiyatlarla hasatta, hayvan ya da ürün satışı ödeme alternatifleri ile ulaşmasını sağlamaktadır. Alim anında çiftçilere uygun finansman sağlamaktadır.